Rozpoczęcie prac remontowych na boiskach tartanowych – Orlik przy ul. 3 Maja oraz Kościuszki

Rozpoczęcie prac remontowych na boiskach tartanowych – Orlik przy ul. 3 Maja oraz Kościuszki

Nadchodzący tydzień przynosi początek renowacji boisk tartanowych znajdujących się na placach rekreacyjnych „Orlik” usytuowanych przy ulicach 3 Maja i Kościuszki. Głównym elementem tych prac ma być aplikacja świeżego warstwy tartanu.

W wyniku zaplanowanych działań, obie lokalizacje Orlika będą niedostępne dla publiczności do momentu zakończenia całości prac remontowych. Z racji prowadzonych operacji na boiskach tartanowych, pozostałe punkty sportowe na tych obiektach, w tym boiska ze sztuczną nawierzchnią oraz miejsce do gry w siatkówkę plażową, również zostają czasowo wyłączone z eksploatacji. Właściciele obiektów zachęcają zainteresowane osoby do kontaktowania się z personel obsługujący obiekty w sprawie ewentualnej rezerwacji. Warto również dodać, że na okres prowadzenia remontów system rezerwacji online nie przyjmuje nowych zapisów.

Kontakty telefoniczne do placów Orlik prezentują się następująco:

  • ul. 3 Maja – 507 528 525,
  • ul. Kościuszki – 668 441 918.

Organizatorzy prac apelują do użytkowników placów o okazanie cierpliwości i zrozumienia. Zapewniają jednocześnie, że przeprowadzane remonty mają na celu podniesienie standardu obiektów, co przyczyni się do jeszcze lepszego komfortu korzystania z nich – podkreśla MOSiR.