Podejrzany o posiadanie amfetaminy 30-latek z Chorzowa ponownie w rękach policji

Podejrzany o posiadanie amfetaminy 30-latek z Chorzowa ponownie w rękach policji

Chorzowscy stróże prawa zdołali skonfiskować blisko 150 gramów amfetaminy, które były w posiadaniu 30-letniego mieszkańca Chorzowa. Mężczyzna ten nie jest dla nich nieznany, bowiem to już drugi raz w ostatnim czasie, kiedy został przez nich zatrzymany. Wobec mężczyzny zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Podczas weekendowego patrolu, funkcjonariusze z jednego z chorzowskich komisariatów otrzymali zgłoszenie dotyczące awantury w jednym z lokalnych mieszkań. Mieszkaniec kamienicy miał za sobą spory rozgardiasz. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że sprawcą jest dobrze im znany 30-latek, który kilka tygodni wcześniej miał problemy z prawem z powodu posiadania narkotyków.

Policjanci postanowili dokładnie przeszukać mieszkanie, mając na względzie wcześniejsze incydenty związane z narkotykami. Ich podejrzenia okazały się słuszne – ukryta w szufladzie zamrażarki znaleziona została znaczna ilość amfetaminy. Zatrzymano mężczyznę i wszczęto postępowanie w sprawie posiadania narkotyków. Teraz grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.