Chorzów. Przygotowania do sylwestrowej nocy w Parku Śląskim – Matteo Bocelli, główną gwiazdą

Chorzów. Przygotowania do sylwestrowej nocy w Parku Śląskim – Matteo Bocelli, główną gwiazdą

Załoga techników i pracowników eventowych rozpoczęła prace nad przygotowaniem terenu na sylwestrową imprezę, która odbędzie się w Parku Śląskim w Chorzowie. Wśród artystów biorących udział w uroczystościach sylwestrowych, najbardziej oczekiwaną personą jest Włoch, Matteo Bocelli.

Poza Bocellim, muzyka na tę wyjątkową noc dostarczą również inni znani wykonawcy. Wśród nich znajdują się Dawid Kwiatkowski, zespół Lady Pank, Kayah, Urszula, Golec uOrkiestra, Feel, Doda oraz Smolasty. Scena na której wystąpią powstaje tuż obok Stadionu Śląskiego, na tzw. Polach Marsowych. Prezenter i gospodarz wieczoru, Krzysztof Ibisz, zapewnia, że wszystko idzie zgodnie z planem i prace są już w toku.

Miejsce to przyciągało tłumy już rok wcześniej – na sylwestra 2019 roku zgromadziło około 40 tysięcy ludzi chcących świętować rozpoczęcie Nowego Roku. Organizatorzy wydarzenia deklarują jednak, że są przygotowani na jeszcze większą frekwencję. Tegoroczne obchody mogą przyciągnąć nawet do 60 tysięcy uczestników chcących bawić się na sylwestrowym koncercie.