Piłka nożna: Polska versus Bułgaria na Stadionie Śląskim – jak zmieni się organizacja ruchu?

Piłka nożna: Polska versus Bułgaria na Stadionie Śląskim – jak zmieni się organizacja ruchu?

26 marca, czyli już jutro, o godzinie 15.00 na Stadionie Śląskim w Chorzowie doszło do konfrontacji piłkarskich drużyn Polski i Bułgarii. W związku z tym wydarzeniem, istotne jest zapoznanie się ze zmianami, które wprowadzone zostaną w organizacji ruchu.

Z racji przeprowadzenia meczu piłkarskiego na Stadionie Śląskim w Chorzowie, gdzie zmierzą się zespoły Polski i Bułgarii, planowane są czasowe modyfikacje w kierowaniu ruchem. Pierwsze z nich mogą zostać widoczne już od 13.00 i utrzymają się do chwili zakończenia całego wydarzenia.

Na ulicy Parkowej – począwszy od ronda usytuowanego przy centrum handlowym AKS a skończywszy na skrzyżowaniu z ulicą Kościuszki – zostanie wprowadzony jednokierunkowy ruch pojazdów (w kierunku ul. Kościuszki). Dodatkowo, nie będzie możliwości parkowania samochodów na tym odcinku drogi. Wszystkie te zmiany będą obowiązywać od godziny 13.00 aż do momentu zakończenia imprezy sportowej.

Przewidywane są również momenty, kiedy na skrzyżowaniach wprowadzona zostanie ręczna regulacja ruchu przez funkcjonariuszy policji. W związku z tym, apelujemy do wszystkich kierowców o zachowanie ostrożności i przestrzeganie poleceń wydawanych przez osoby uprawnione do kierowania ruchem drogowym.