Otwarcie sezonu na Wodnym Placu Zabaw – święto wodnej radości dla najmłodszych!

Otwarcie sezonu na Wodnym Placu Zabaw – święto wodnej radości dla najmłodszych!

W dniu dzisiejszym, w środku tygodnia, nadzwyczajnie wcześniej, aby zdążyć na nadchodzący długi weekend, nastąpiło uroczyste otwarcie popularnej atrakcji – Wodnego Placu Zabaw. Po okresie sezonowej przerwy, miejsce to znów tętni życiem i wesołą zabawą. Warto zobaczyć naszą relację z tego wydarzenia, a następnie dołączyć do rozrywki na świeżym powietrzu.

Inauguracji sezonu dokonali goście zaszczytowi – użytkownicy placu zabaw. Nie byli sami – towarzyszył im Zastępca Prezydenta Miasta, Jacek Króliczek oraz Radny Sławomir Kordela. Wszyscy razem odmierzali sekundy do momentu, gdy z urządzeń zamontowanych w niecce placu zabaw popłynęły pierwsze strugi wody.

Oświetlone słońcem otworzenie placu zabaw było przyjemne dla ucha, gdyż towarzyszyły mu utwory muzyczne specjalnie dobrane z myślą o najmłodszych gościach. Dodatkowo, komfort zabawy zapewniała Animatorka Aga z AniRusz.

Organizatorzy podkreślają, że godziny otwarcia Wodnego Placu Zabaw to od 12:00 do 20:00 od poniedziałku do piątku, a w weekendy oraz podczas długiego weekendu plac jest dostępny dla dzieci już od godziny 10:00.

Zgodnie z regulaminem placu zabaw, wszystkie osoby korzystające z baseniku muszą być ubrane w strój kąpielowy – obowiązuje to również obuwie. Dla dzieci noszących pieluchy przewidziano specjalne pieluchy do kąpieli, które można nabyć na stoisku przy Wodnym Placu Zabaw.