Ofiara pobicia trafiła do szpitala

Ofiara pobicia trafiła do szpitala

Władze Siemianowic poszukują pary mężczyzn uchwyconych na nagraniu CCTV na pokładzie autobusu linii 74. Przypuszcza się, że mężczyźni ci napadli na 29-letniego mężczyznę. Do zdarzenia doszło 14 stycznia br. około godziny 20:00 w autobusie linii 74, jadącym w kierunku Chorzowa. Podejrzani wsiedli do autobusu na stacji Nowy Świat i przystąpili do ataku na współpasażera. Osoby, które mogą rozpoznać te osoby, proszone są o poinformowanie policji.

14 stycznia br. po godzinie 20:00 29-letni mężczyzna doświadczył napaści w autobusie linii 74 jadącym w kierunku Chorzowa. Na przystanku Nowy Świat do autobusu wsiadło dwóch młodych mężczyzn, którzy skonfrontowali się z pokrzywdzonym. Słowna sprzeczka szybko przerodziła się w fizyczną napaść. Według oświadczenia pokrzywdzonego, został on omyłkowo zaatakowany. Gdy autobus dojechał do kolejnego przystanku, napastnicy próbowali wyjść z pojazdu i ponownie zaatakowali 29-latka, który próbował uniemożliwić im wyjście.

Obsługa autobusu zaalarmowała o zdarzeniu organy ścigania, jednak napastnicy skutecznie uciekli przed przybyciem umundurowanych policjantów. Poszkodowana osoba została przewieziona do placówki medycznej pojazdem pogotowia ratunkowego.