Magia świąt na hali Kompleksu Sportowego Hajduki w Chorzowie – Mikołaj i jego elfy tworzą niepowtarzalne wspomnienia dla najmłodszych

Magia świąt na hali Kompleksu Sportowego Hajduki w Chorzowie – Mikołaj i jego elfy tworzą niepowtarzalne wspomnienia dla najmłodszych

6 grudnia to data, którą z pewnością zapamiętają mali mieszkańcy Chorzowa. Tego dnia hala Kompleksu Sportowego Hajduki przekształciła się w niezwykłe, pełne magii królestwo Świętego Mikołaja. Główny bohater świąt, razem ze swoją ekipą wiernych elfów, zawitał bowiem do miasta, przynosząc ze sobą radosną atmosferę.

Rozpoczęcie wydarzenia zapowiedziała pasjonująca animacja, podczas której pomocnicy Mikołaja wprowadzili dzieci w niesamowicie świąteczny klimat. Niewielcy goście obserwowali z zainteresowaniem każde działanie elfów, angażowali się w rozwiązywanie zagadek i brały udział w fascynującej zabawie z magiczną chustą.

Uroczystość obfitowała także w wiele konkursów, gier oraz tańców. Nie zabrakło rytmicznej muzyki o tematyce świątecznej, która dodatkowo podkreślała pozytywny nastrój. Dzieci cieszyły się każdym momentem, tworząc niezapomniane wspomnienia.

Zdecydowanie najważniejszym punktem programu było pojawienie się Świętego Mikołaja, który zaskoczył gości swoim niespodziewanym wejściem w blasku jupiterów. Głośne „ho, ho, ho!” rozbrzmiewało echem po hali, a dziecięce oczy były pełne radości i zachwytu. Ciepły staruszek w czerwonym ubraniu osobiście powitał każde dziecko, a potem z uśmiechem na ustach wręczył prezenty, spełniając tym samym marzenia najmłodszych.

Pracownicy MORiS-u z Chorzowa również przyczynili się do sukcesu wydarzenia, dbając o wszelkie detale. To oni stworzyli klimatyczne dekoracje i zapewnili niepowtarzalną oprawę całego wydarzenia. Goście mieli również możliwość uwiecznienia tego dnia poprzez wykonanie pamiątkowych zdjęć.