Koncert Sanah na Stadionie Śląskim: Jak dotrzeć i gdzie zaparkować?

Koncert Sanah na Stadionie Śląskim: Jak dotrzeć i gdzie zaparkować?

15 sierpnia na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbędzie się koncert popularnej artystki Sanah. Wydarzenie, które jest częścią stadionowej trasy „Uczta nad ucztami”, przyciągnie do Chorzowa wielu fanów muzyki. Zarząd Transportu Metropolitalnego (ZTM) poinformował, że dla uczestników koncertu uruchomi dodatkowe połączenia tramwajowe.

ZTM zwiększył liczbę kursów tramwajowych i autobusowych, aby umożliwić publiczności łatwy dostęp do miejsc koncertu. Dodatkowo, dzięki dodatkowym połączeniom, osoby wracające z koncertu nie będą musiały martwić się o szukanie miejsca parkingowego – informują przedstawiciele Stadionu Śląskiego w Chorzowie.

Dla tych, którzy wybierają się na koncert własnym samochodem, możliwość zaparkowania pojazdu oferują płatne parkingi zlokalizowane w pobliżu Stadionu Śląskiego. Ceny za parkowanie wynoszą 30 zł na terenach Parku Śląskiego, natomiast parking przy ulicy Siemianowickiej oferuje niższe opłaty – 20 zł. Należy jednak pamiętać, że rezerwacja miejsc parkingowych nie jest możliwa i opłaty można dokonywać gotówką lub kartą płatniczą. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, przedstawiciele Parku Śląskiego zalecają jak najwcześniejsze przybycie na miejsce.

Sanah rozpocznie swój koncert na Stadionie Śląskim w Chorzowie o godzinie 20:30.