Karambol na Klimzowcu: Dwóch kierowców zderzyło się na ulicy Gałeczki

Karambol na Klimzowcu: Dwóch kierowców zderzyło się na ulicy Gałeczki

Dzień rozpoczął się od niefortunnego zdarzenia drogowego na Klimzowcu, gdzie dwie osoby miały stłuczkę. Przy ulicy Gałeczki doszło do kolizji dwojga kierowców – 40-letniego mężczyzny prowadzącego samochód marki BMW oraz 35-letniej kobiety za kierownicą Opla. Wszystko wydarzyło się w poniedziałkowe przedpołudnie, 18 marca, tuż przed godziną dwunastą. Warto podkreślić, iż oba te osoby są mieszkańcami Chorzowa.

Młodszy aspirant Karol Kolaczek, pełniący funkcję oficera prasowego Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie, komentuje to zdarzenie. Zapewnia, że zarówno mężczyzna jak i kobieta byli trzeźwi podczas zdarzenia drogowego i na szczęście nikomu nic się nie stało. Dodał również, że na miejscu kolizji są przeprowadzane odpowiednie czynności przez funkcjonariuszy.

Podczas gdy trwają czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia, możliwe są pewne utrudnienia w ruchu drogowym. Prowadzący śledztwo funkcjonariusze starają się jak najszybciej ustalić szczegółowe fakty dotyczące tego nieszczęśliwego wypadku.