Jarmark Wielkanocny 2024 w Chorzowie: Szczegóły nadchodzącego wydarzenia

Jarmark Wielkanocny 2024 w Chorzowie: Szczegóły nadchodzącego wydarzenia

Chorzów jest gospodarzem tegorocznego Jarmarku Wielkanocnego, który odbędzie się od 22 do 24 marca. Organizatorzy zwracają się teraz do potencjalnych wystawców, którzy mogą zaoferować produkty zgodne z tematyką tego wydarzenia.

Chociaż do Świąt Wielkanocnych pozostało jeszcze kilka tygodni, to miasto Chorzów już intensywnie pracuje nad przygotowaniami do uprzednio wspomnianego jarmarku. Od 22 do 24 marca na chorzowskim rynku odbędzie się Jarmark Wielkanocny, na którym goście będą mogli zakupić różnorodne towary. Oferta będzie obejmować świąteczne ozdoby, wyroby rękodzielnicze, ceramikę, biżuterię oraz przedmioty nawiązujące do wiosennego sezonu. Nie zabraknie również różnego rodzaju smakołyków. Obecnie miejscowy magistrat poszukuje wystawców oferujących towary pasujące do profilu tego wydarzenia.

Zainteresowani wystawcy, którzy posiadają towary związane z tematyką wielkanocną, wiosenną lub jarmarkową i chcieliby się zaprezentować lokalnej społeczności, są zachęcani do zgłaszania swojej działalności. Aby to zrobić, wystarczy przesłać opis oferty oraz zdjęcia produktów na adres [email protected]. Chorzowski Urząd Miasta w mediach społecznościowych przypomina, że przed wysłaniem zgłoszenia należy zapoznać się z regulaminem jarmarku.

Jarmark Wielkanocny będzie otwarty dla zwiedzających w następujących godzinach: w piątek od 13:00 do 19:00, a w sobotę i niedzielę od 10:00 do 19:00.