Dawid Podsiadło da koncert na Stadionie Śląskim 22 czerwca 2024: bilety rozeszły się w mgnieniu oka

Dawid Podsiadło da koncert na Stadionie Śląskim 22 czerwca 2024: bilety rozeszły się w mgnieniu oka

Awaria serwerów, problemy z działaniem strony, użytkownicy wyrzucani z platformy, a transakcje niewykonane – tak wyglądała sprzedaż biletów na koncert Dawida Podsiadło, który odbędzie się na Stadionie Śląskim 22 czerwca 2024 roku. Jedna z fanek, której udało się zdobyć upragnione wejściówki, przyznała, że przeżywała nie lada stres. „Moja wiek wzrósł o dekadę od nerwów, ale moje starania przyniosły efekt” – powiedziała.

Pytanie, jak nabyć bilety na to wydarzenie, wywołało liczne dyskusje wśród fanów artysty. Jeden z nich radził: „Należy uzbroić się w cierpliwość i czekać na swoją kolej – to jest klucz do sukcesu”. Przedsprzedaż rozpoczęta w środę, 30 sierpnia, obfitowała w poważne problemy techniczne związane z płatnościami i funkcjonowaniem systemu.

Kolejny dzień sprzedaży, czwartek 31 sierpnia 2023 roku, otworzył furtkę do nabycia biletów o godzinie 12. Jednak już dwie godziny później większość z nich była niewymieniona. Dostępne były jedynie nieliczne wejściówki typu „early entrance” oferujące dostęp do strefy pod sceną za cenę 269 złotych oraz miejsca umiejscowione daleko od sceny. Wszystko to działo się prawie rok przed planowanym koncertem, dokładnie w czerwcu 2024 roku.