Samodzielnie wykonane ozdoby świąteczne przekazane podopiecznym hospicjum w Chorzowie – kolejna akcja Koalicji na rzecz bezpieczeństwa

Samodzielnie wykonane ozdoby świąteczne przekazane podopiecznym hospicjum w Chorzowie – kolejna akcja Koalicji na rzecz bezpieczeństwa

Pod koniec każdego roku zaczynamy reflektować nad minionymi miesiącami, podsumowywać osiągnięcia i planować przyszłe cele. To również czas, kiedy szczególną życzliwość okazujemy innym i staramy się dzielić radością. Właśnie w tym duchu odbyła się ostatnia akcja chorzowskiej Policji.

Na początku listopada, funkcjonariusze z lokalnej komendy, wraz z przedstawicielami innych służb ubranych w mundury oraz różnych instytucji działających w Chorzowie, zaangażowali się w projekt „Razem Kreatywni”. Projekt ten jest częścią szerszej inicjatywy „Koalicji na rzecz bezpieczeństwa”, której celem jest poprawa bezpieczeństwa mieszkańców miasta.

Podczas aktywności „Razem Kreatywni”, uczestnicy pod kierunkiem Chorzowskiego Centrum Kultury tworzyli ręcznie dekoracje świąteczne. Honorowy patronat nad tym przedsięwzięciem objął prezydent Chorzowa, Andrzej Kotala.

Stworzone z pełnym zaangażowaniem i troską ozdoby świąteczne trafiły w ubiegłym tygodniu do podopiecznych jednego z chorzowskich hospicjów. Tym samym, ofiarowali oni odrobinę radości tym, którzy najbardziej jej potrzebują.