Podaruj dzieciom wymarzone święta  

Podaruj dzieciom wymarzone święta   

Dom Aniołów Stróżów prowadzi zbiórkę, podczas której każdy może wesprzeć jego podopiecznych. Hasło przewodnie brzmi „Moc Aniołów ma swoje granice”.

Każdego roku, tuż przed Bożym Narodzeniem, Dom Aniołów wypełniał się świątecznymi zapachami. Dzieci piekły pierniczki, które można było nabyć w ramach cegiełki w zamian z wsparcie podopiecznych. W tym roku pandemia uniemożliwiła zorganizowanie akcji, ale dzieci tak jak zawsze potrzebują wsparcia. Dlatego trwa zbiórka, przez którą każdy może dołożyć swoją cegiełkę do szczęśliwego dzieciństwa podopiecznych Domu Aniołów.

W jaki sposób można pomóc?

Akcja zwykle rozpoczynała się na początku grudnia. Kupując symboliczne pierniki w jednym z lokali gastronomicznych, który brał udział w akcji, można było wesprzeć dzieci i młodzież, które korzystały z Domu Aniołów Stróżów w klubach terapeutycznych czy w świetlicach. Ten rok jest inny niż wszystkie, dlatego zbiórka odbywa się online. Pierników nie ma, ale przecież to nie one są najważniejsze, a pomoc tym, którzy jej potrzebują. Każdy kto chce udzielić wsparcia powinien wejść na stronę anioly24.pl/mocaniolow i wpłacić wybraną kwotę pieniędzy.