Nowe atrakcje chorzowskim zoo

Nowe atrakcje chorzowskim zoo

Z okazji majówki zoo w Chorzowie przygotowuje zupełnie nowe atrakcja. Powraca między innymi dostęp do mini zoo. Wizyta w zoo jest świetnym sposobem na to, aby spędzić z rodziną lub znajomymi wolny dzień. Dlatego też w chorzowskim zoo pracownicy przygotowują się na to, że wkrótce może u nich zawitać o wiele więcej klientów. Spodziewamy się tego, że w chorzowskim zoo pojawią się nowe zwierzęta. Dlatego też ich oferta będzie znacznie urozmaicona przynajmniej na czas trwania majówki. Z całą pewnością warto tam wówczas zajrzeć.

Jeżeli mieszkacie w okolicy Chorzowa i lubicie odwiedzać zwierzęta w zoo, z całą pewnością powinniście odwiedzić ich podczas tego eventu. Dużo nowych zwierząt w tym miejscu na pewno nakłoni większą liczbę klientów do tego, aby korzystali z usług zoo. Najnowszą atrakcją, która się tutaj pojawi, będzie także tak zwane mini zoo. W tym ogrodzie zoologicznym na świat przyszły kolejne rosomaki i lemury. Z całą pewnością zaskoczą swoją obecnością odwiedzających mieszkańców Chorzowa.

Niemniej atrakcyjną ofertę ma także zoo na Dolnym Śląsku https://www.wklobucku.pl/slaski-ogrod-zoologiczny-w-chorzowie/.

Z czeskiego zoo przywieziono do Chorzowa nową rodzinę średniej wielkości małp

Do zoo w Chorzowie w ubiegłym tygodniu trafiła nowa rodzina małp. Oprócz niewielkich zwierząt pojawi się tam zatem kilka naczelnych. Te średniej wielkości małpy podczas życia w naturze zamieszkują półwysep Indyjski. Do Chorzowa trafiły dwie dorosłe samice i cztery młode tego gatunku. Pracownicy zoo będą mieli teraz pełne ręce roboty podczas zajmowania się małpkami. Chociaż maluchy mają zaledwie kilka miesięcy, podobną są już skore do tego, aby szaleć po wybiegu. Warto również powiedzieć o tym, że wraz z nadejściem wiosny zwierzęta coraz chętniej wychodzą na swoje wybiegi i szaleją.

Oczywiście na nas wszystkich największe wrażenie wywierają ogromne zwierzęta. Chcielibyśmy oglądać lwy, tygrysy, słonie i krokodyle. Jednak nie zapominajmy o tym, że wśród maluchów również znajduje się wiele energicznych zwierzaków, które pozwolą nam nacieszyć oczy podczas wizyty w zoo. W jednym z terrariów mini zoo Chorzowa można na przykład znaleźć traszki wietnamskie. Z pewnością gatunek ten będzie fascynujący dla osób, które interesują się insektami.