Koniec lata w Chorzowie: koncerty, zabawy i atrakcje dla dzieci

Koniec lata w Chorzowie: koncerty, zabawy i atrakcje dla dzieci

W pierwszym dniu września, w historycznym Szybie Prezydent w Chorzowie, zbiorą się mieszkańcy miasta, aby razem pożegnać lato podczas wielkiej imprezy. Na scenie pojawią się znane postacie polskiego świata muzycznego, takie jak Beata Kozidrak wraz ze swoim zespołem Bajm. Organizatorzy wydarzenia zapewniają darmowy wstęp dla wszystkich chętnych.

Oficjalne rozpoczęcie imprezy zaplanowano na godzinę 15:00, 1 września. To właśnie pod Szybem Prezydent rozpocznie się zabawa, która potrwa do późnych godzin wieczornych.

Jak przekazał rzecznik prasowy Urzędu Miasta Chorzów, Łukasz Adamczyk, już od samego początku imprezy czeka nas wiele atrakcji. Specjalnie dla najmłodszych przygotowana zostanie strefa „Bezpieczny powrót do szkoły”, gdzie dzieci będą miały okazję skorzystać z różnego rodzaju dmuchańców oraz obejrzeć pokazy prezentowane przez straż pożarną, policję czy straż miejską. Dodatkowo, będą dostępne animacje „Gospoda wyzwań”.

Następnie, o godzinie 18:00 rozpoczną się koncerty. Pierwszymi artystkami, które pojawią się na scenie będą Siostry Wajs. Po nich, o godzinie 19:15 wystąpi zespół Not Today. Głównym punktem programu będzie natomiast koncert Beaty i Bajmu, który zaplanowano na godzinę 20:00.