Gorące emocje na siatkarskim turnieju Silesian Classic w Chorzowie

Gorące emocje na siatkarskim turnieju Silesian Classic w Chorzowie

Chorzowska hala MORiS stała się przez trzy dni prawdziwym epicentrum sportowych zmagań. W jej murach rozegrał się pasjonujący turniej siatkarski Silesian Classic, zaplanowany i zrealizowany dzięki współpracy Młodzieżowej Rady Miasta Chorzów oraz Samorządu Uczniowskiego Uniwersyteckiego I LO w Chorzowie – Słowak.

W rywalizacji uczestniczyło sześć drużyn, po półtora długiej batalii reprezentujących miasta Chorzów i Katowice. Każdy zespół wykazał się niesamowitą determinacją i wysokim poziomem umiejętności, dostarczając przy tym publiczności mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Finale, które miało miejsce w dniu poprzednim, dało nam zwycięzców – najlepsze okazały się być drużyny z Katowic:

  • II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Katowicach
  • III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Katowicach
  • VIII LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Katowicach

Zaszczyt wręczania nagród przypadł Sławomirowi Kordeli, Radnemu Miasta Chorzów. W ceremonii wręczenia nagród udział wzięli również przedstawiciele Młodzieżowej Rady Miasta Chorzów oraz Samorządu Uczniowskiego Uniwersyteckiego I LO w Chorzów – Słowak.

Organizatorzy siatkarskiej rywalizacji Silesian Classic są niezwykle zadowoleni z przebiegu wydarzeń i zapewniają, że nie ustąpią wysiłków, aby turniej na stałe zagościł w kalendarzu sportowych atrakcji Chorzowa. Już teraz wszystkich miłośników siatkówki zapraszają na kolejną edycję turnieju, która odbędzie się w przyszłym roku.