Spotkanie prezydenta Chorzowa ze 100-letnią mieszkanką miasta, Anną Porażką

Spotkanie prezydenta Chorzowa ze 100-letnią mieszkanką miasta, Anną Porażką

Prezydent miasta Chorzów, Szymon Michałek, miał zaszczyt uczestniczyć w niezwykłym wydarzeniu. Dnia wczorajszego udał się do jednej z najstarszych mieszkanek swojego miasta, Pani Anny Porażki, aby świętować jej 100. rocznicę urodzin. Z tej okazji wręczył jubilatce bukiet kwiatów i najlepsze życzenia. Spotkanie było również okazją do wysłuchania fascynującej opowieści Pani Anny o niezwykłych doświadczeniach i licznej rodzinie.

Pani Porażka to osoba niezwykła, która była świadkiem wielu ważnych momentów w historii naszego kraju. Jej długowieczność pozwoliła na zgromadzenie pokaźnej rodziny – ma bowiem aż 18 wnuków, 25 prawnuków i jednego praprawnuka. Podczas spotkania prezydent Michałek miał okazję wysłuchać wielu ciekawych historii z życia jubilatki – od jej dzieciństwa i młodości po doświadczenia związane z długim życiem w Chorzowie.

Nie zabrakło też rozmów o Ruchu Chorzów, klubie piłkarskim, któremu Pani Anna kibicuje od wielu lat. W tych tematach towarzyszył jej syn, także gorący fan Ruchu.

Anna Porażka to wspaniała reprezentantka miasta Chorzów – osoba pełna mądrości życiowej i doświadczenia, stanowiąca inspirację dla wielu mieszkańców miasta. Prezydent Szymon Michałek, podziwiając jej siłę i energię, złożył jubilatce najserdeczniejsze życzenia zdrowia i szczęścia na kolejne lata.