Chorzowska policja zatrzymała agresora, który groził nastolatkowi nożem do tapet

Chorzowska policja zatrzymała agresora, który groził nastolatkowi nożem do tapet

Kiedy policja wpadła na trop przestępcy zajmującego się rozbojami na terenie Chorzowa, niezwłocznie przystąpili do działania. Po zatrzymaniu groźnego przestępcy okazało się, że ma on na swoim koncie znacznie więcej przestępstw, niż tylko ostatni rozbój. Między innymi dopuścił się grożenia nastolatkowi nożem do cięcia tapet. Mężczyzna dopuszczał się nie tylko rozbojów, ale także podejmował się licznych kradzieży. Policjanci z Chorzowa ustalili, że młody przestępca dokonał dwóch rozbojów i ponad dziesięciu kradzieży na terenie miasta. Wpadł prawdopodobnie przez swój ostatni wybryk, który sprawił, że kolejna ze spraw z jego udziałem została zgłoszona na policję.

Mimo wszystko policjanci z Chorzowa mieli już pewne poszlaki dotyczące tego przestępcy ponad dwa tygodnie temu. To on był odpowiedzialny za rozbój na ulicy Trzynieckiej. Oprócz tego kryminalni z komendy zaczęli powoli łączyć wydarzenia związane z rozbojami. Głównie mężczyzna zastraszał swoje ofiary nożem, a następnie kazał przekazać pieniądze i telefony komórkowe.

Kryminalni zastali przestępcę w jego mieszkaniu. Był niezwykle zaskoczony odwiedzinami policji. Chorzowska policja relacjonuje, że pomimo licznych rozbojów i kradzieży dwudziestolatek wcale nie spodziewał się tego, że policjanci są cały czas na jego tropie. Mimo wszystko chorzowscy kryminalni wykonali kawał dobrej roboty i teraz mężczyzna zostanie doprowadzony przed oblicze sprawiedliwości.

Teraz kiedy mężczyzna zostanie doprowadzony do aresztu śledczego, pozostanie mu czekać na orzeczenia prokuratora sądowego. Na ten moment szczegóły nie są jeszcze znane, jednak spodziewamy się tego, że może on otrzymać nawet 12 lat pozbawienia wolności za dokonanie licznych rozbojów.