14 grudnia rozpoczął się Chorzowski Jarmark Bożonarodzeniowy, czekają nas jeszcze trzy dni świątecznej atmosfery!

14 grudnia rozpoczął się Chorzowski Jarmark Bożonarodzeniowy, czekają nas jeszcze trzy dni świątecznej atmosfery!

Poprzedniego czwartku, 14. grudnia, świąteczny nastrój zawitał na rynek w Chorzowie. Rozpoczęła się tam kolejna edycja Chorzowskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Przepyszne potrawy zimowe, rękodzieło i artystyczne występy to tylko niektóre z atrakcji, które na nas czekają. Co jeszcze mają do zaoferowania organizatorzy?

Chorzów w pełni oddaje się świątecznym uniesieniom! Odbywający się właśnie Chorzowski Jarmark Bożonarodzeniowy zapewnia mieszkańcom mnóstwo atrakcji. Wszystko zaczęło się w czwartek 14 grudnia. Na odwiedzających czekały stoiska z różnorodnymi przysmakami typowymi dla tej pory roku oraz ciepłymi napojami. Nie zabrakło też ozdób bożonarodzeniowych i prezentów. Karuzela, która stanęła w centralnej części rynku, daje możliwość podziwiania miasta z góry. Podczas pierwszego dnia jarmarku na scenie zaprezentowali się: Chwila Nieuwagi, Mirek Szołtysek, Chorzowski Brass Band oraz zespół aktorski z Teatru Rozrywki, który wykonał koncert pod tytułem „Kolędować nadszedł czas”.

Nadchodzące trzy dni to kontynuacja Chorzowskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego, który potrwa do niedzieli 17 grudnia. Każdego dnia jarmarku organizatorzy zapewniają wiele atrakcji. Czekać na nas będą stoiska z różnymi przysmakami i ozdobami oraz karuzela. Nie zabraknie również kolejnych występów artystycznych!