Odkrycie zgubnej pasji 30-letniego mieszkańca Chorzowa przez Policję

Odkrycie zgubnej pasji 30-letniego mieszkańca Chorzowa przez Policję

Funkcjonariusze policji z Chorzowa ostatnio mieli do czynienia z 30-letnim mężczyzną, który okazał się być powiązany z posiadaniem amfetaminy. Zabezpieczono od niego prawie 150 gramów tej substancji. To nie był pierwszy raz, kiedy ten mężczyzna wpadł w ręce organów ścigania – ostatnio zdarzyło mu się to dwukrotnie. Dla zapewnienia bezpieczeństwa, mężczyzna został umieszczony pod dozorem stróżów prawa.

Interesujące wydarzenia miały miejsce minionej soboty, kiedy patrolujący dzielnicę chorzowską policjanci otrzymali zgłoszenie o awanturującym się mężczyźnie. Jak się okazało, ten sam mężczyzna usiłował zniszczyć swoje mieszkanie, co było częścią kamienicy w której mieszkał. Kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce, nie mieli problemu z rozpoznaniem 30-latka – to był ten sam mężczyzna, którego spotkali kilka tygodni temu podczas innej interwencji.

Podczas tamtego spotkania, u mężczyzny znaleziono 64 gramy amfetaminy. Przez to, policjanci postanowili sprawdzić jego mieszkanie pod kątem obecności narkotyków. Ich podejrzenia okazały się słuszne. W jednej z szuflad mrożarki, odnaleźli pudełko wypełnione amfetaminą. Mężczyzna natychmiast został aresztowany.

Za posiadanie tak znacznej ilości narkotyków, mężczyzna musi teraz zmierzyć się z konsekwencjami swoich działań. Został objęty dozorem policyjnym a grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.