Niebezpieczny przestępca w okolicy Chorzowa

Niebezpieczny przestępca w okolicy Chorzowa

Niedawno dowiedzieliśmy się o policyjnej obławie w okolice Chorzowa. Sytuacja wystąpiła dokładnie w Częstochowie. Przede wszystkim pozyskaliśmy informacje na temat morderstwa. Doszło do potrójnego morderstwa w Borowcach. Prawdopodobnie wydarzenie datujemy na 10 lipca 2021 roku. Podejrzewamy o dokonanie tego czynu 52-letniego Jacka Jaworka. Ofiarami są członkowie jego rodziny. W strasznym wydarzeniu zamordował brata, żonę i syna. Dowiedzieliśmy się z informacji policyjnych, że ofiary były postrzelone. Rozesłaliśmy alerty RCB do mieszkańców trzech województw. Liczymy na to, że wspólnymi siłami prawdopodobnie uchwycimy mordercę. Nadal poszukujemy mężczyzny i zgodnie z informacjami, sprawę przejęła prokuratura okręgowa. Ze względu na czyn poszukiwania są na dużą skalę zakrojone zarówno przez służby porządkowe, jak i okolicznych mieszkańców. Policja znalazła ciała przypadkiem. Zgodnie z tym, co powiedziała policja, 10 lipca otrzymaliśmy zgłoszenie o zakłócaniu porządku. Na miejscu znaleziono ciała z ranami postrzałowymi. Podejrzany jest wspomniany mężczyzna, ponieważ uciekł z miejsca zdarzenia.

W związku z powagą przestępstwa, poszukiwania prowadzimy na szeroką skalę

Ponieważ uznaliśmy przestępstwo za niezwykle poważne, nikt nie powinien dziwić się ze względu na to, jak dynamiczne są poszukiwaniu. Mężczyzny wypatrujemy na ziemi, z powietrza i w wodzie. Wszystkie dostępne służby porządkowe szukają sprawcy, podobnie do pomagających im obywateli. Nadal czekamy na przeprowadzenie sekcji, która wskaże nam więcej szczegółów na temat zabójstwa. Według prokuratora zabójstwo było brutalne. Sprawca miał oddać kilkanaście strzałów do swoich ofiar.

Wnioskując po okolicznościach wszyscy możemy pomóc

Każdy z nas ma możliwość wymierzenia sprawiedliwości, ponieważ policja nadal nie uchwyciła Jacka. Jeżeli ktokolwiek domyśla się, gdzie mężczyzna przebywa, prawdopodobnie najlepiej, jeśli skontaktuje się bezpośrednio z prokuraturą. Każde istotne informacje i godne uwagi newsy dotyczące zdarzenia podajemy dalej komendzie głównej w Częstochowie. Zbierają oni wszelkie dane, które pomagają w rozwiązaniu tej pieklącej sprawy. Pamiętajmy również o zachowaniu bezpieczeństwa, ponieważ przestępca jest niebezpieczny.