Chorzów wita wrzesień i żegna lato: na scenie zagra Bajm z Beatą

Chorzów wita wrzesień i żegna lato: na scenie zagra Bajm z Beatą

Chorzów, miasto w Polsce, nieprzypadkowo wybrano na miejsce uczczenia końca lata. Tego dnia, 1 września, na scenie wystąpi Beata z zespołem Bajm. Tradycyjnie dzień ten jest kojarzony z powrotem do szkoły, jednak w Chorzowie będzie inaczej.

Na terenie miasta, przy Szybie Prezydent, od godziny 15:00 będzie można skorzystać ze specjalnie przygotowanej strefy dla dzieci pod hasłem „Bezpieczny powrót do szkoły”. O szczegółach poinformował Łukasz Adamczyk, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Chorzów. Zaproponowano tam różnego rodzaju atrakcje, takie jak dmuchańce, a także pokazy straży pożarnej, policji oraz straży miejskiej. W programie przewidziane są również animacje „Gospoda wyzwań”.

Zwieńczeniem dnia będą koncerty, które rozpoczną się o godzinie 18:00. Na scenie zaprezentują się najpierw Siostry Wajs, a o 19.15 będzie można posłuchać zespołu Not Today. Jednak gwiazdą wieczoru bez wątpienia będzie Beata i Bajm, którzy wystąpią o godzinie 20:00. Warto dodać, że wstęp na całe wydarzenie jest bezpłatny.