Celebracja Narodowego Święta Niepodległości w "Kotle Czarownic" – Zaproszenie na Wojewódzkie Uroczystości

Celebracja Narodowego Święta Niepodległości w "Kotle Czarownic" – Zaproszenie na Wojewódzkie Uroczystości

Na kultowym Stadionie Śląskim, nie bez powodu zwane „Kotłem Czarownic”, zaszczyt organizacji dorocznych Wojewódzkich Obchodów upamiętniających Narodowe Święto Niepodległości przypadł na 11 listopada. Jest to wydarzenie, które oferuje wspólne, radosne uczczenie tej ważnej dla Polaków rocznicy. Wśród atrakcji, które przewidziano na ten dzień, znajduje się występ młodej polskiej artystki, idola młodzieży, Julii Żugaj.

W tym roku obchody Wojewódzkiego Święta Niepodległości na Stadionie Śląskim zaplanowane zostały na godzinę 12:00 dnia 11 listopada. O godzinie 13:00 wszyscy zgromadzeni będą mieli okazję do wspólnego wykonania hymnu narodowego. Oprócz tego, organizatorzy przygotowali bogatą ofertę atrakcji. Między innymi zaplanowano strefę foodtrucków, interesującą wystawę militariów oraz koncerty. Na scenie zaprezentuje się popularny zespół FEEL oraz wspomniana wcześniej Julia Żugaj, znana z mediów społecznościowych influencerka, która również robi karierę w muzyce. Dodatkowo, na najmłodszych czekają różnego rodzaju atrakcje, takie jak dmuchańce i VR Laser Tag.

Zaproszenie na Wojewódzkie Obchody Narodowego Święta Niepodległości kieruje do wszystkich mieszkańców regionu marszałek województwa śląskiego, Jakub Chełstowski. Warto podkreślić, że udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny.