Wielki koncert Andrei Bocellego na Stadionie Śląskim gromadzi rekordową publiczność

Wielki koncert Andrei Bocellego na Stadionie Śląskim gromadzi rekordową publiczność

Kres oczekiwania na wyjątkowe wydarzenie muzyczne nadchodzi – do koncertu Andrei Bocellego, uznawanego włoskiego artysty, na Stadionie Śląskim w Chorzowie pozostało już niewiele ponad dwa tygodnie. Organizatorzy przewidują, że to zjawiskowe zdarzenie przyciągnie tłumy widzów, bijąc wszelkie dotychczasowe rekordy frekwencji.

Na scenę Stadionu Śląskiego w Chorzowie 26 sierpnia wejdzie Andrea Bocelli. Koncerty tego znakomitego tenora z Włoch, który w swoich występach łączy muzykę operową i popową, zawsze przyciągają ogromne rzesze publiczności na całym świecie. Polska z pewnością nie stanowi tu wyjątku.

Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, odpowiedzialnej za organizację koncertu artysty na terenie Śląska, z pewnością nie kryje swojego entuzjazmu. „Koncert Andrei Bocellego na Stadionie Śląskim w Chorzowie cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony publiczności. Już teraz mogę stwierdzić, że liczba widzów na tym wydarzeniu przewyższy frekwencję zeszłorocznego koncertu na PGE Narodowym. Zapowiada się niesamowite przeżycie pełne emocji. Z doświadczenia wiemy, że występy Bocellego na całym świecie wywołują emocje do granic możliwości, poruszając i wzruszając publiczność. Jestem przekonany, że podobnie będzie podczas koncertu w Chorzowie”, mówi Stefański.

Podczas tego wyjątkowego wieczoru na Stadionie Śląskim usłyszymy również głosy takich artystów jak: sopranistka Maria Aleida, gwiazda muzyki pop Ilaria Della Bidia oraz uznanego flecisty Andrei Griminelli. Muzykom towarzyszyć będzie jedna z najlepszych młodych orkiestr w kraju – Orkiestra Akademii Beethovenowskiej, a także Akademicki Chór Uniwersytetu Morskiego w Gdyni. Całość poprowadzi Carlo Bernini – bliski przyjaciel i jeden z pierwszych nauczycieli Andrei Bocellego.