Startuj w jedenastym Biegu Wiosennym w Parku Śląskim – rejestracja uczestników już trwa!

Startuj w jedenastym Biegu Wiosennym w Parku Śląskim – rejestracja uczestników już trwa!

Dnia 23 marca 2024 roku, biegacze z całego Śląska i nie tylko, spotkają się na Polach Marsowych, by wystartować w jedenastej edycji Biegu Wiosennego. Jest to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń dla miłośników aktywności fizycznej w regionie.

Trwają obecnie zapisy na Bieg Wiosenny, który rozpocznie nowy sezon biegowy. Park Śląski, z jego malowniczymi alejkami odradzającymi się po zimowym uśpieniu i metą usytuowaną przy Stadionie Śląskim, stanowi doskonałą arenę do rywalizacji. Bieg jest corocznym magnesem dla entuzjastów biegania, którzy mają przed sobą wyzwanie pokonania dziesięciokilometrowej trasy. Trasa ta zawiedzie ich przez najpiękniejsze partie parku, zarówno te centralne, jak i obszary bardziej zalesione. Start zaplanowano na godzinę 10:00.

Opłata startowa kształtuje się następująco:

  • a) jeżeli opłata zostanie dokonana on-line (przelewem) do dnia 29 lutego 2024 r., wynosi 79 zł,
  • b) jeżeli opłata zostanie dokonana on-line (przelewem) w dniach od 1 do 10 marca 2024 r., wynosi 89 zł,
  • c) organizator przewiduje możliwość zakupu pakietów startowych w biurze zawodów od dnia 23 marca, aż do wyczerpania miejsc. W tych dniach opłata startowa wyniesie 109 zł.

Należy pamiętać o zapoznaniu się z regulaminem Biegu Wiosennego oraz, w przypadku osób niepełnoletnich, konieczności uzyskania zgody na start od opiekuna prawnego.