Potrzeba karmy w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie

Potrzeba karmy w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie

Do niewielkiego zapasu karmy spadły rezerwy w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie. Informację tę podano do publicznej wiadomości ubiegłego czwartku. Biorąc pod uwagę ilość zwierząt, przede wszystkim psów, obecne zasoby pożywienia wystarczą jedynie na nadchodzący tydzień.

Chorzowska placówka zwierzęca ma na stanie jedynie około tygodniowy zapas suchej karmy. Zostało już złożone zamówienie na nową partię, niemniej jednak biorąc pod uwagę liczebność psiaków, kolejna dostawa zapewni jedzenie bez przerwy jedynie na dwa tygodnie. W obliczu kurczących się zasobów pokarmu dla psów, schronisko zwraca się ze specjalnym apelem o wsparcie do swoich sympatyków. Potrzebują przede wszystkim dobrej jakości suchej karmy.

– Z radością przyjmujemy takie marki jak Brit Premium, Dolina Noteci (np. Rafi), Josera, Eukanuba, Acana, Rocco, Butchers, Pan Mięsko, John Dog, Wiejska Zagroda – to fragment komunikatu opublikowanego przez schronisko.

Schorowane zwierzęta mogą otrzymać karmę dostarczoną bezpośrednio do schroniska o każdej porze, bądź zamówioną na adres schroniska. Oprócz karmy, placówka z radością przyjmie też inne dary takie jak legowiska, koce czy zabawki dla psów i kotów. Chętni do pomocy mogą także przekazać darowiznę na dowolną kwotę bezpośrednio na konto schroniska. Niemniej jednak, najlepszą formą wsparcia jest adopcja zwierzaka i ofiarowanie mu kochającego domu.