„Dino Run” – Wielki rodzinny bieg charytatywny w Europie Centralnej

„Dino Run” – Wielki rodzinny bieg charytatywny w Europie Centralnej

W niedzielę, 27 sierpnia, Europejskie Centrum będzie gospodarzem wyjątkowego wydarzenia dla całej rodziny – biegu charytatywnego „Dino Run”. Organizatorzy zapowiadają przedsięwzięcie pełne emocji, sportowych rywalizacji i dobrego humoru. Przy okazji, uczestnicy będą mieli okazję wesprzeć działanie Fundacji „Głosy Dziecięce”. Dodatkowo, dla każdego, kto zdecyduje się nabyć bilet, przewidziano możliwość zwiedzenia przez cały dzień wystawy dinozaurów.

To właśnie w ostatnią niedzielę wakacji Europejskie Centrum stanie się areną niepowtarzalnej przygody. Bieg „Dino Run” to unikalne zawody, w których dzieci wraz z rodzicami będą miały szansę na rywalizację przebrani za dinozaury. Ciekawa formuła wydarzenia gwarantuje mnóstwo adrenaliny i znakomitej zabawy.

Na start pierwszych uczestników biegu „Dino Run” organizatorzy zapraszają o godzinie 11.00. Część sportowa wydarzenia potrwa do 14.00. Zawodnicy, przebrani w kostiumy dinozaurów, rozpoczną rywalizację punktualnie o godzinie 12:00. Krótki dystans wyścigu będzie źródłem wielu emocji zarówno dla biegnących, jak i obserwujących to wydarzenie publiczności. Każdy z widzów będzie mógł typować zwycięzcę wyścigu. Ci, którzy odpowiednio obstawią wyniki, otrzymają nagrody.

Planowane są także inne atrakcje na „Dino Run” mające uatrakcyjnić ten dzień dla rodzin z dziećmi. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji: od animacji po wielkoformatowe gry takie jak jenga czy domino, a nawet dmuchane zamki do skakania. Na terenie parkingu przed Europejskim Centrum znajdzie się kolorowa strefa rozrywki z ogromnymi bańkami mydlanymi do podziwiania i różnorodnymi warsztatami kreatywnymi. Dzieci będą mogły malować twarze, robić brokatowe tatuaże i doczepiać warkoczyki. Nie zabraknie także balonowych figur i innych atrakcji uwielbianych przez najmłodszych.