W hołdzie dla Zbigniewa Wodeckiego: koncert pełen pamięci i muzyki

W hołdzie dla Zbigniewa Wodeckiego: koncert pełen pamięci i muzyki

Przygotowano wyjątkowy koncert, dzięki któremu oddać cześć możemy legendarnemu Zbigniewowi Wodeckiemu, muzycznemu geniuszowi, który w swojej twórczości pozostawił wiele niezapomnianych utworów. Jest to wydarzenie pełne szacunku i miłości do twórczości tego znakomitego artysty oraz uznania dla jego imponującego wkładu w rozwój polskiej sceny muzycznej.

Zaszczyt grania na scenie podczas tego wydarzenia mają charyzmatyczni soliści Wiola Malchar-Orynicz i Daniel Cebula-Orynicz. Są oni znanymi postaciami ze współpracy z Teatrem Rozrywki, a na koncercie towarzyszyć im będzie także ceniony akordeonista Marcin Wyrostek. Wszyscy oni wystąpią pod przewodnictwem 11-osobowego zespołu instrumentalnego prowadzonego przez znakomitego pianistę i producenta Dawida Makosza.

Koncert zatytułowany „Zabiorę Cię dziś na bal” – WODECKI TRIBUTE nie jest tylko spotkaniem muzycznym, ale także momentem refleksji nad artystycznym spuścizną Mistrza i jego wpływem na polską scenę muzyczną. To okazja do uczczenia pamięci niezwykłego człowieka, a także możliwość dzielenia się tym przeżyciem z innymi miłośnikami jego twórczości.

Melomani będą mieli okazję posłuchać największych hitów Mistrza, w tym „Zacznij od Bacha”, „Z Tobą Chcę Oglądać Świat”, „Lubię wracać tam, gdzie byłem”, „Chałupy welcome to”, „Pszczółka Maja”, „Rzuć to wszystko co złe”, „Izolda” i wiele innych.

Wydarzenie odbędzie się 13 października, o godzinach 17.00 i 19.30.