Unikalna inicjatywa Fundacji S.O.S. dla zwierząt – spacer z samotnymi psiakami po Żabich Dołach!

Unikalna inicjatywa Fundacji S.O.S. dla zwierząt – spacer z samotnymi psiakami po Żabich Dołach!

Fundacja S.O.S. dla zwierząt z radością zaprasza wszystkich miłośników czworonogów do udziału w serii pięciu spacerów grupowych, które będą odbywać się razem z ich podopiecznymi. Najbliższy spacer jest już w najbliższą sobotę!

Ta wyjątkowa fundacja proponuje ciekawe i angażujące wydarzenie, które składa się z pięciu wspólnych spacerów. Po ukończeniu każdego z nich, uczestnicy otrzymają specjalną naklejkę jako świadectwo udziału. Zgromadzenie pięciu takich naklejek umożliwia wymianę na unikalny gadżet związany z tą PSIEchadzkową aktywnością.

Pierwsze z tych inspirowanych psim entuzjazmem spacerów rozpoczynają swoją trasę 25 maja (w sobotę), o godzinie 11:00 i 13:00. Scenerią dla tych wydarzeń będą Żabie Doły, a towarzyszyć im będą podopieczni Fundacji S.O.S. dla zwierząt. Jest to doskonała okazja dla wszystkich zwierzolubów do spędzenia czasu z psami, które wciąż oczekują na swoje prawdziwe domy.

Psy do adopcji na czas spacerów będą udostępniane w siedzibie Fundacji S.O.S. dla zwierząt, która znajduje się przy ulicy Antoniów 1 w Chorzowie.

Wszystkie osoby niepełnoletnie, które wyrażają chęć udziału w spacerze, muszą być pod stałą opieką rodzica lub innego dorosłego opiekuna.