Służby mundurowe i pracownicy cywilni z Chorzowa organizują zbiórkę dla lokalnego schroniska dla zwierząt

Służby mundurowe i pracownicy cywilni z Chorzowa organizują zbiórkę dla lokalnego schroniska dla zwierząt

Pracownicy służb mundurowych oraz personel cywilny w Chorzowie podjęli się organizacji zbiórki charytatywnej, której celem jest wsparcie miejscowego schroniska dla zwierząt. Nie tylko zaopatrzyli placówkę w potrzebną karmę, ale również zbierali koce i różnego rodzaju akcesoria niezbędne do opieki nad zwierzętami. Dzięki tym darym zwierzęta będą miały komfortowe warunki podczas zimy.

Wczoraj przedstawiciele komendy przekazali zebrane podarunki na rzecz mieszkańców schroniska zlokalizowanego przy ulicy Opolskiej w Chorzowie. Akcja gromadzenia datków wśród chorzowskich funkcjonariuszy policji i pracowników cywilnych rozpoczęła się już w listopadzie. Fundusze zebrane podczas zbiórki pozwoliły na zakup wysokiej jakości karmy dla psów i kotów, a dodatkowo zebrano także koce i ręczniki. Ponadto, nie brakowało również innych pomocnych akcesoriów i zabawek. Zebrane podczas zbiórki koce są szczególnie cenne w okresie zimowym, ponieważ zapewniają czworonogom odpowiednie warunki i komfort termiczny.

Zachęcamy wszystkich do włączania się w pomoc schroniskom dla bezdomnych zwierząt. Wspieranie ich przez przekazywanie darowizn pozwala na kontynuację ich misji, a dodatkowo może przyczynić się do tego, że jeden z czworonogów znajdzie nowy dom.