Rozwiązanie zagadki śmiertelnej tragedii w Chorzowie Starym: znaleziono ciało nieżyjącego mężczyzny

Rozwiązanie zagadki śmiertelnej tragedii w Chorzowie Starym: znaleziono ciało nieżyjącego mężczyzny

Dzisiaj, w sercu Chorzowa Starego, doszło do makabrycznego odkrycia. Mieszkańcy natknęli się na ciało mężczyzny, które nie wykazywało jakiejkolwiek aktywności życiowej. Wszystko wskazuje na to, że enigma dotycząca przyczyn tej tragicznej sytuacji nadal pozostaje niewyjaśniona.

Rano tego dnia, dokładnie około godziny 8:00, Wojewódzkie Centrum Powiadamiania Ratunkowego odebrało alarmujące zgłoszenie. Zawiadomienie dotyczyło ciała mężczyzny leżącego bez ruchu na ulicy Majętnego, które nie wydawało z siebie żadnych oznak życia.

Jak informuje asp. Lucjan Pokorski, pełniący obowiązki zastępcy oficera prasowego policji w Chorzowie, przy miejscu zdarzenia odnaleziono ciało mężczyzny. Na razie jednak jedynym pewnym faktem jest to, że znaleziono przy nim dokumenty tożsamości.

W chwili obecnej prowadzone są intensywne działania mające na celu ustalenie przyczyn tego tragicznego zdarzenia. Na miejsce wezwano prokuratora, który pod nadzorem policji prowadzi czynności mające na celu wyjaśnienie okoliczności zdarzenia.