Przygotowania Widzewa Łódź do meczu z Ruchem Chorzów

Przygotowania Widzewa Łódź do meczu z Ruchem Chorzów

Zespół piłkarski Widzew Łódź rozpoczyna dzisiaj intensywne przygotowania do nadchodzącego starcia z drużyną Ruch Chorzów. Jest to spotkanie na szczególnym miejscu dla kibiców obu ekip, ponieważ jest określane jako mecz przyjaźni. W ramach przygotowań, zawodnicy łódzkiego klubu będą odbywać treningi każdego dnia, aż do niedzielnego pojedynku.

Po przerwie spowodowanej reprezentacyjnymi zobowiązaniami, Widzew Łódź podejmie rywalizację z Ruchem Chorzów. Mecz ten odbędzie się na ich własnym terenie, konkretnie przy alei Piłsudskiego 138, w niedzielę o godzinie 15:00. Do tego momentu piłkarze spod znaku Widzewa będą systematycznie trenować każdego dnia.

Pod wnikliwym okiem Daniela Myśliwca, trenera zespołu, piłkarze rozpoczną dzisiejsze przygotowania treningiem otwartym dla mediów i fanów. Zajęcia te rozpoczną się o godzinie 14:00 w ośrodku przy ulicy Małachowskiego. W środę planowane są nie tylko zajęcia z piłką, ale również trening siłowy. W czwartek, zawodnicy łódzkiego klubu będą kontynuować szlifowanie formy na głównej płycie stadionu przy alei Piłsudskiego. Kolejne jednodniowe sesje treningowe zaplanowano na piątek i sobotę.

Niedziela przyniesie ze sobą nie tylko wielkie emocje, ale również święto dla kibiców zarówno Widzewa Łódź jak i Ruchu Chorzów. Będzie to ich pierwsze spotkanie w PKO Ekstraklasie od 2014 roku.