Ponownie otwarcie giganta Media Expert w Chorzowie

Ponownie otwarcie giganta Media Expert w Chorzowie

20 kwietnia nastąpiło uroczyste ponowne otwarcie po remoncie placówki Media Expert zlokalizowanej przy ulicy Volkmara Meitzena 3 w Chorzowie. Modernizacja polegała na standardowym unowocześnieniu placówki. Rano przechodnie byli świadkami dwóch rozległych kolejek przy wejściu. Spiker z głośnika wyjaśniał, że jedna kolejka jest dla klientów chcących kupić sprzęt na kredyt, a druga dla tych, którzy korzystają z płatności kartą lub gotówką. W pobliżu wejścia ustawiony był markowy namiot z logo firmy. Drzwi do obiektu zostały otwarte o godzinie 8 rano.

Gdy jedna osoba wyszła ze sklepu, ochroniarze pozwolili wejść innej osobie. Z marketu wychodzili liczni klienci z różnymi towarami, a przy kasach ustawiła się kolejka. Widać było, że oferta promocyjna Media Expert skusiła wielu mieszkańców Chorzowa.

Inauguracja sklepu z elektroniką w Chorzowie to dla nas ważne wydarzenie na Śląsku w tym roku i chcemy je odpowiednio uczcić z naszymi klientami. Z tej okazji zorganizowaliśmy atrakcyjne promocje cenowe, które potrwają od czwartku do soboty. W dniu otwarcia na wszystkich odwiedzających czekały również przygotowane wcześniej konkursy i zabawy, w których nagrodami były m.in. bony o wartości do 50 zł do zrealizowania w naszych punktach sprzedaży – mówi przedstawiciel Media Expert Michał Mystkowski.