Pierwsze kroki na boisku pod nowym przywództwem – kulisy treningu Ruchu Chorzów 2024

Pierwsze kroki na boisku pod nowym przywództwem – kulisy treningu Ruchu Chorzów 2024

W drużynie piłkarskiej Ruch Chorzów doszło do pierwszych zajęć trenerskich pod egidą nowo utworzonego sztabu szkoleniowego. Całe wydarzenie zostało zarejestrowane przez kamerę klubową.

Piłkarze, zwani Niebieskimi, rozpoczęli swoje przygotowania do nadchodzącej rundy wiosennej. Nowym liderem, który zajął miejsce Jana Wosia, jest Janusz Niedźwiedź. Do 19 stycznia treningi odbywać się będą na lokalnym boisku chorzowskiego zespołu. Dodatkowo, 17 stycznia planowany jest mecz sparingowy z Polonią Bytom.

W kolejnym etapie przygotowań do sezonu, drużyna Ruchu Chorzów uda się na zgrupowanie w tureckim kurorcie Belek. Na 14-krotnego Mistrza Polski czekają tam cztery mecze kontrolne. Przeciwnikami będą Kecskemeti TE z Węgier, FC Drita Gnjilane z Kosowa, Brera Strumica oraz FC Shkupi obie z Macedonii Północnej. Po powrocie do Chorzowa 1 lutego, już następnego dnia przewidziane są treningi poprzedzające spotkanie z Legią Warszawa.

Klubowa stacja telewizyjna przygotowała specjalny materiał, który prezentuje kulisy pierwszego treningu pod kierownictwem nowego sztabu szkoleniowego. W materiale pojawiają się również informacje o pierwszych transferach – Filipie Wilaku i Adamie Vlkanovie. Zapraszamy do oglądania!