Na południu Polski doszło do brutalnego morderstwa, zginęła nauczycielka

Na południu Polski doszło do brutalnego morderstwa, zginęła nauczycielka

Mężczyzna na południu Polski dopuścił się okropnego czynu. Nie dość, że zamordował swoją ciotkę, która była nauczycielką, to w ferworze próbował również zamordować jej dziecko. Mężczyzna został uchwycony przez policję. Aktualnie przesłuchuje go prokuratura, aby ustalić szczegóły tych okropnych zdarzeń. Zamordowana nauczycielka uczyła w Rudzie Śląskiej. Być może wkrótce po intensywnych przesłuchaniach dowiemy się więcej na temat motywów mężczyzna. Nie mamy pewności, dlaczego zamordował swoją ciotkę.

Zabójca ma 24 lata. Usłyszał poważne zarzuty ze względu na dopuszczenie się brutalnego morderstwa na członku rodziny. Oprócz zabójstwa nauczycielki dopuścił się również uszkodzenia ciała jej córki w wieku 13 lat. Prokuratura ustaliła, że była to próba kolejnego morderstwa. Na szczęście dziewczynka przeżyła. Odpowie nie tylko za zabójstwo, ale także za uszkodzenie ciało 13-letniej dziewczynki z zamiarem zamordowania. Już teraz możemy wywnioskować, że jego kara pozbawienia wolności będzie niezwykle długa. Powinien odpowiedzieć za swoje czyny.

Czy dziewczynka widziała jak mordował jej matkę?

Zabójca dopuścił się brutalnego morderstwa z premedytacją. Na początku uderzył kobietę pięścią w twarz, po czym chwycił za kostkę brukową. Nie chciał odpuścić. Wyprowadził wiele ciosów za pośrednictwem tępego narzędzia. Podobno część tej zbrodni niestety zaobserwowała córka zamordowanej matki, ponieważ zeszła do piwnicy, aby sprawdzić, co się dzieje. Zauważyła mężczyznę, który był pokryty krwią. Jeszcze nie wiedziała, co takiego się stało. Próbowała się przed nim ukryć. Pobiegła na górę i ukryła się w łazience.

Mężczyzna pobiegł za nią i próbował wyłamać drzwi z zawiasów, aby ją skrzywdzić. Próbował zabić dziewczynkę. Po wyłamaniu drzwi zadał kilka ciosów i zaczął ją dusić. Z dochodzenia prokuratury wynika, że próbował zamordować dziewczynkę, ponieważ była naocznym świadkiem zdarzenia. Zebranie materiału dowodowego pozwoliło przedstawić mordercy najcięższy z możliwych wymiarów kary pozbawienia wolności. Z najnowszych informacji wynika, że może on zostać skazany nawet na dożywotnie pozbawienie wolności.