Modernizacja szatni w Miejskim Ośrodku Rekreacji i Sportu w Chorzowie kontynuowana

Modernizacja szatni w Miejskim Ośrodku Rekreacji i Sportu w Chorzowie kontynuowana

Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu (MORiS) zlokalizowany na ulicy Dąbrowskiego 113 w Chorzowie podjął się kolejnej fazy modernizacji szatni w swoim obiekcie sportowym. Początkowy etap renowacyjnych działań miał miejsce w roku 2021.

W ramach pierwszej fazy modernizacji, MORiS odświeżył wygląd i poprawił funkcjonalność szatni przy głównej bramie, przeznaczonej dla sędziów oraz znajdującej się w Centrum Rekreacji i Wdzięku. Dodatkowo, celem tych działań było zwiększenie komfortu korzystania z obiektu.

Tym razem nadszedł czas na drugą fazę remontu. Wyremontowanych zostanie sześć szatni umieszczonych na piętrze budynku, które stanowią zaplecze dla grup korzystających z różnych części obiektu, takich jak hala, sala i boisko do piłki nożnej.

Wykonawca prac remontowych zostanie dobór przez proces przetargowy. Prace obejmują działania rozbiórkowe, demontażowe, wymianę drzwi i armatury, montaż podwieszanych sufitów oraz przestawienie ścianek działowych. Przewidywany termin na przeprowadzenie remontu to okres wakacyjny, tak wynika z informacji zamieszczonych na stronie internetowej chorzowskiego MORiS-u.

W planach Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu na bieżący rok jest także uruchomienie strefy fitness na terenie obiektu sportowego przy placu Powstańców.