Jeden z kibiców Ruchu Chorzów stał się dyrektorem w klubie

Jeden z kibiców Ruchu Chorzów stał się dyrektorem w klubie

Jednym z nowych dyrektorów do spraw komunikacji stał się kibic zespołów z dolnego Śląska. To nietypowe wydarzenia. Bardzo cieszymy się, że tak istotne stanowisko obejmuje ktoś, kto wkłada serce w los zespołu. Skąd decyzja o zatrudnieniu nowej osoby na wspomniane stanowisko? Okazuje się, że ostatnio Ruch Chorzów uruchomił specjalną skrzynkę mailową, na której wierni fani mogą użyczyć swoich sugestii. Mają możliwość zaproponować zmiany lub modernizacje związane z funkcjonowanie klubu Ruch Chorzów. Od teraz każdy może zgłaszać swoje pomysły niezależnie od skali zmian z nimi związanymi.

Do dyrektora będzie należało kilka istotnych obowiązków zgodnie z wydarzeniem. Do najważniejszych zadań prawdopodobnie należy tak zwana polityka informacyjna. Dotyczy ona przede wszystkim zarządzania komunikacją. Czyli wszystkimi kanałami kontaktu, które me klub sportowy. Między innymi podpiszemy pod to Facebooka, skrzynki mailowe i rozmowy telefoniczne. Jego zadaniem jest także zadbanie o to, aby ocieplić wizerunek Ruchu Chorzów. Ma on dobrze reprezentować dumę zawodników i fanów piłki.

Kim jest nowy dyrektor na zorganizowanym przez zarząd klubu stanowisku?

Jak sam dyrektor wspomniał podczas rozmowy z mediami, jest kibicem Ruchu Chorzów dosłownie od swoich młodzieńczych lat. Zatem mamy pewność co do tego, że znaleźliśmy właściwą osobę na właściwe stanowisko. Od dekady mieszka na Górnym Śląsku. Lokalizacja dodatkowo przemawia za tym, żeby umieścić go na stanowisku. Co więcej, jego kompetencje przemawiają same za siebie. Wielokrotnie brał udział w wielu projektach medialnych. Dlatego też ma duże pojęcie o tym, w jaki sposób współtworzyć markę. Był wieloletnim redaktorem sportowym, a także zajmował się prowadzeniem transmisji. Relacjonował nawet spotkania niektórych niszowych klubów na żywo w różnych stacjach. Środowisko kibiców doskonale zna nowego dyrektora. Prawdopodobnie z tego powodu szybko znajdzie z nimi wspólny język podczas kontaktu. Wszyscy liczą, że wniesie on do klubu mnóstwo pozytywnej energii i zajmie się komunikacją zewnętrzną na wysokim poziomie. Pomimo tego, że jest osobą, która przychodzi do klubu od zewnątrz, od lat czuje powołanie do tej roli.