Górnik Zabrze kontra Ruch Chorzów. Sprzedano wszystkie bilety!

Górnik Zabrze kontra Ruch Chorzów. Sprzedano wszystkie bilety!

Wielkie Derby Śląska, czyli spotkanie drużyn Górnik Zabrze i Ruch Chorzów, ma miejsce w nadchodzący piątek, 15 września, o godzinie 20.30. Klub z siedzibą na Roosevelta przekazał informację o wyprzedaniu wszystkich biletów na mecz. Dodatkowo zaznaczono, że ilość dostępnych wejściówek w ramach „dogrywki” jest bardzo ograniczona.

2 września, Górnik Zabrze opublikował następujące oświadczenie: „Bilety na Wielkie Derby Śląska rozeszły się w całości! Pomimo że licznik na stronie nie pokazuje jeszcze pełnej obsady stadionu, wynika to z rezerwacji dokonanych przez naszych partnerów. Pojedyncze bilety mogą nadal pojawiać się w sprzedaży. Dziękujemy i do zobaczenia na meczu.”

Maksymalna liczba kibiców, którzy mogą obserwować spotkanie rozgrywane 15 września o godzinie 20.30, wynosi 21.750. Ze względu na prace budowlane przy czwartej trybunie i nowej części Areny Zabrze, jedynymi dostępnymi kibicami będą ci kibicujący drużynie gospodarzy.

Spotkanie z Ruchem Chorzów jest dla fanów Górnika jednym z najważniejszych punktów sezonu. Konfrontacja z Niebieskimi generuje duże emocje, zarówno na boisku, jak i poza nim. Kompletna sprzedaż biletów, znana jako „sold out”, będzie pierwszym takim przypadkiem w Zabrzu w bieżącym sezonie.