Drugia edycja Chorzowskiego Biegu Przedszkolaka zakończona sukcesem!

Drugia edycja Chorzowskiego Biegu Przedszkolaka zakończona sukcesem!

Młodzi, pełni energii przedszkolacy z Chorzowa wzięli udział w emocjonującym Chorzowskim Biegu Przedszkolaka, który odbył się po raz drugi. Wydarzenie to zostało zorganizowane przez Przedszkole nr 29, które z niezwykłą starannością zadbało o wszystkie szczegóły.

Orientacyjny sygnał startu rozbrzmiał na miejskim stadionie przy ulicy Lompy w środowy poranek, 5 czerwca. Młode talenty sportowe z różnych chorzowskich placówek przedszkolnych zgromadziły się tam, aby rywalizować i dać z siebie wszystko. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal za swój udział, a najlepsi spośród nich mogli pochwalić się mini pucharami! Niecodziennego uroku imprezie dodała obecność Szymona Michałka – prezydenta miasta oraz maskotki Straży Miejskiej – Zebry Basi.

Nie można było przejść obojętnie obok entuzjastycznego komentarza prezydenta Szymona Michałka: „Mogę pozazdrościć energii naszym małym sportowcom”. Co więcej, prezydent dołączył do biegu, wspierając młodych uczestników swoją obecnością.

Podziękowania kierujemy do Przedszkola nr 29, które z pełnym zaangażowaniem podjęło się organizacji tego niezapomnianego wydarzenia.

Kończąc, ślemy serdeczne gratulacje dla wszystkich młodych atletów i życzymy im wielu następnych triumfów, zarówno na polu sportowym, jak i poza nim!