Chorzowskie zoo zaprosiło mieszkańców na majówkę

Chorzowskie zoo zaprosiło mieszkańców na majówkę

Od 1 maja chorzowskie zoo wydłuży swoje godziny pracy. Drzwi zoo będą teraz otwarte od 9:00 do 19:00, co oznacza wzrost o godzinę w stosunku do poprzedniego harmonogramu. Zwiedzający mogą kupować bilety w kasie do godziny 18:00. Śląskie zoo przyjmuje gości także podczas majowego święta.

Odwiedzając zoo pamiętaj, że:
Aby uniknąć czekania w kolejce, możesz kupić bilet online i przedstawić go bileterowi lub bramce automatycznej bezpośrednio z ekranu swojego telefonu. Nie ma potrzeby go drukować. Bilet online nie jest przypisany do konkretnej daty i można z niego skorzystać w dowolnym dniu do końca października.

Nie wolno wnosić do zoo hulajnóg, rowerów czy rolek, gdyż trzeba je zostawić przy wejściu (nie ma tu przechowalni dla takich przedmiotów, ale jest stojak na rowery – trzeba zaopatrzyć się we własną linkę zabezpieczającą lub kupić ją w kasie). Ograniczenie to nie dotyczy wózków dziecięcych.

Na wizytę w zoo przeznaczcie co najmniej godzinę (przy małych dzieciach spodziewajcie się, że będzie to trwało dłużej). Aby w pełni doświadczyć zoo, nie planuj wizyty w ostatniej godzinie pracy.