Andrzej Kotalla docenia talent 150 młodych sportowców z Chorzowa na specjalnej ceremonii

Andrzej Kotalla docenia talent 150 młodych sportowców z Chorzowa na specjalnej ceremonii

W chorzowskim magistracie miała miejsce uroczystość, podczas której Andrzej Kotalla, prezydent miasta, wraz z Waldemarem Kołodziejem, przewodniczącym Rady Miasta, wręczyli nagrody dla 150 wybitnych młodych sportowców. Tych wyjątkowo uzdolnionych młodych ludzi wyróżniono za ich nieprzeciętne osiągnięcia w sporcie w ciągu roku 2023.

Podczas tej ceremonii uhonorowano młodych sportowców za ich nadzwyczajne dokonania w różnorodnych dyscyplinach sportowych. Wśród nich znalazły się takie jak akrobatyka sportowa, taniec cheerleaderski, różnego rodzaju sztuki walki, pływanie oraz biathlon. Byli również nagrodzeni za osiągnięcia w gimnastyce artystycznej, akrobatyce powietrznej i podnoszeniu ciężarów. Celem tych nagród było docenić wysiłek, determinację i poświęcenie młodych ludzi, którzy dzięki temu zdobyli wysokie miejsca na arenach międzynarodowych i krajowych.

Na uroczystości każdy z laureatów otrzymał unikalnie przygotowane nagrody, będące wyrazem szacunku dla ich ciężkiej pracy i pełnego zaangażowania. Wydarzenie to jest również źródłem inspiracji dla innych młodych talentów sportowych z Chorzowa, które mogą podziwiać i dążyć do osiągnięcia sukcesów tych utalentowanych sportowców.