48-letnią chorzowiankę przewieziono do szpitala po dachowaniu samochodu

48-letnią chorzowiankę przewieziono do szpitala po dachowaniu samochodu

W południe w środę, około godziny 12.00, doszło do niebezpiecznego incydentu na drodze. Według ustaleń policji, kobieta w wieku 48 lat, mieszkańca Chorzowa, prowadząca samochód marki Kia, zboczyła z drogi i zderzyła się z latarnią uliczną. W wyniku tego zdarzenia jej pojazd przewrócił się na dach.

Kierująca autem, poruszając się w stronę Katowic, najpierw uderzyła w barierki ochronne, a następnie w latarnię. Takie zdarzenie spowodowało przewrócenie jej samochodu. Na szczęście po incydencie świadkowie udzielili natychmiastowej pomocy nieprzytomnej chorzowiance. W momencie zdarzenia w samochodzie oraz na chodniku nie było innych osób. Kobieta prowadząca pojazd nie doznała poważniejszych obrażeń, ale pomimo to została przetransportowana do szpitala.

Policjanci na miejscu zajmujący się likwidacją skutków zdarzenia dokonali oględzin oraz zabezpieczyli nagrania z monitoringu miejskiego. Teraz służby odpowiedzialne za wykroczenia drogowe będą prowadzić dalsze śledztwo, aby wyjaśnić precyzyjnie okoliczności tego zdarzenia.