122. Wielkie Derby Śląska z udziałem Górnika Zabrze i Ruchu Chorzów już niebawem!

122. Wielkie Derby Śląska z udziałem Górnika Zabrze i Ruchu Chorzów już niebawem!

W nadchodzący piątek, 15 września, o godzinie 20:30 miłośnicy piłki nożnej będą świadkami 122. Wielkich Derbów Śląska. Po siedmiu latach przerwy, Górnik Zabrze ponownie spotka się na boisku w meczu ligowym z Ruchem Chorzów. To długo oczekiwane wydarzenie sportowe, które warto celebrować w towarzystwie innych fanów piłki nożnej. Dlatego klub, we współpracy z marką Betclic, organizuje specjalną Strefę Kibica na stadionie przy ulicy Cichej w Chorzowie, do której zaprasza wszystkich kibiców „Niebieskich”.

Jest pewne ograniczenie – sektor dla gości na stadionie Górnika jest zamknięty ze względu na remonty. Klub we współpracy z marką Betclic, jest jednak świadomy jak ważnym wydarzeniem są derby dla społeczności kibicowskiej Ruchu i postanowił urządzić Strefę Kibica na własnym stadionie. Co czeka tam kibiców?

Cóż, przede wszystkim niesamowita atmosfera! Bilety kosztujące pięć złotych dla dzieci i młodzieży oraz dziesięć złotych dla dorosłych (do nabycia między innymi na stronie klubu, z możliwością wejścia od 17:00) sprzedały się już w kilku tysiącach egzemplarzy. Na trzech telebimach o powierzchni 21 metrów kwadratowych, będzie można śledzić mecz. Kibice będą mogli obserwować rozgrywkę z trybun.

Do atrakcji należą też ciekawe konkursy z nagrodami, takie jak quizy i teleturniej modowany na wzór „Familiady”, gdzie kibice będą mogli wykazać się swoją wiedzą na temat Ruchu. Betclic przygotował również specjalną ofertę – koszulka „Niebieskich” z logo bukmachera za 149 złotych. Promocja ta jest dostępna dla kibiców, którzy postawią zakład na gol Daniela Szczepana w meczu z Górnikiem w Betclic. Zniżka jest ograniczona do pierwszych 250 osób.